O mnie i salonie

Zwierzęta towarzyszyły mi zawsze. To od nich otrzymałam bezwarunkową miłość, to one nauczyły mnie radości, dystansu do świata i empatii. 

Zwierzęta w chwili obecnej odgrywają bardzo ważne funkcje. Są naszymi najlepszymi przyjaciółmi, pomagają w trudnych chwilach, leczą, a także pracują pomagając człowiekowi.


To one dają mi szczęście w życiu codziennym, siłę i energię.

Moim marzeniem była praca ze zwierzętami, po skończeniu studiów na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, gdzie zgłębiałam tajniki większości istot żywych postanowiłam z nimi pracować.

Zawód groomera wykonuje od 7 lat, łączę pasję z profesjonalnym wykonywaniem usług, polegających na pielęgnacji zwierząt i dbaniu o ich dobre samopoczucie oraz wygląd. Monitoruje ich zdrowie, daję rady na temat pielęgnacji, żywienia, poprawy kondycji.
Najważniejsze dla mnie jest samodoskonalenie i ciągły rozwój, aby moi Klienci byli jak najbardziej usatysfakcjonowani.

Mój Salon został stworzony i zaaranżowany w taki sposób aby każdy Klient czuł się w nim komfortowo, bezpiecznie i pewnie :)

Salon Pet Styl Studio znajduję się na Kozanowie, blisko zielonych terenów okalanych wałem rzeki Odry, blisko parku. Miejsce gdzie miłośników zwierząt jest bardzo wielu.

Motto salonu pielęgnacji zwierząt Pet Styl Studio Wrocław to najbardziej efektywne połączenie pasji i profesjonalizmu.


Zapraszam

Joanna Bartoszek

Właścicielka Salonu Pet Styl Studio

ja i borys

Pet Styl Studio
ul. Dziadoszańska 31c, Wrocław

Zadzwoń: tel: +48 606 366 907
email: salon[at]petstyl.pl