O mnie i salonie

Zwierzęta towarzyszą mi od dziecka. Zawsze dążyłam do kontaktu z nimi. Psy, koty, a nawet szczury ...to one nauczyły mnie dystansu i empatii. Bez nich świat by nie istniał, byłby pusty. Zwierzęta w chwili obecnej odgrywają bardzo ważne funkcje. Są naszymi najlepszymi przyjaciółmi, pomagają w trudnych chwilach, leczą, a także pracują pomagając człowiekowi.


To one dają mi szczęście w życiu codziennym, siłę i energię.

Moim marzeniem była praca ze zwierzętami, po skończeniu studiów na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, gdzie zgłębiałam tajniki wszystkich istot żywych postanowiłam rozwijać swoją pasję na poziomie hobby.

W chwili obecnej jestem dyplomowanym groomerem, łączącym pasję z profesjonalnym wykonywaniem usług, polegających na pielęgnacji zwierząt i dbaniu o ich dobre samopoczucie oraz zdrowie.
Najważniejsze dla mnie jest samodoskonalenie i ciągły rozwój, aby moi Klienci byli jak najbardziej usatysfakcjonowani.

Mój Salon został stworzony i zaaranżowany w taki sposób aby każdy Klient czuł się w nim komfortowo, bezpiecznie i pewnie :)

Salon Pet Styl Studio znajduję się na Kozanowie, blisko zielonych terenów okalanych wałem rzeki Odry. Miejsce gdzie miłośników zwierząt jest bardzo wielu.

Motto salonu pielęgnacji zwierząt Pet Styl Studio Wrocław to najbardziej efektywne połączenie pasji i profesjonalizmu.

Dzięki pasji możliwa jest efektywna współpraca z czworonogiem, dzięki profesjonalnym usługom psy i koty cieszą się pięknym, zadbanym wyglądem.

Fryzjer dla psów (psi fryzjer) to nie tylko ktoś kto strzyże, ale ktoś kto wykonuję wszelkie zabiegi potrzebne by pies, bądź kot cieszył się długimi latami życia w zdrowiu i czystości.


Zapraszam

Joanna Bartoszek

Właścicielka Salonu Pet Styl Studio

ja i borys

Pet Styl Studio
ul. Dziadoszańska 31c, Wrocław

Zadzwoń: tel: +48 606 366 907
email: salon[at]petstyl.pl